Izstādes “Manas Latvijas smarža” apmeklējums

2023. gada 14. novembrī, patriotiskās nedēļas ietvaros, 1. grupas bērni un internāta skolotāja, Ieva Lielupe apmeklēja, skolas metodiskajā kabinetā rīkoto izstādi, ‘’MANAS LATVIJAS SMARŽA’’. Izstādē bij iespējams, pasmaržot un pagaršot, uz galda novietotās vienreiz lietojamās glāzēs, piedāvātos eksponātus – dilles, locīņus, sīpolu, ķiploku, seleriju, pētersīli, ingveru, dažādas mētras, bazi- liku, kumelītes, pelašķus, liepziedus, medu, gurķi, tomātu, rudzu maizi, u.c… Pēc pasmaržošanas un pagaršošanas, bērniem bij jāspēj noteikt, sava Latvijas smarža, kas arī bij jāuzraksta uz nelielas Latvijas kontūras. Izstādes veidotājas, apkopoja apskatei, vienā plakātā, bērnu uzrakstītās Latvijas smaržas.

Stends ar lapiņām Latvijas kontūru formā, uz kurām rakstīts, kādas smaržas asociējas ar Latviju.

Teksts: Ieva Lielupe