Izstādes “Eglīšu rotājumi” apmeklējums

05.12.2023. 1. un 2. klases skolēni apmeklēja skolas metodiskajā kabinetā izvietoto eglīšu rotājumu izstādi. Izstādes sākumā skolotāja Dzintra Pokule iepazīstināja bērnus ar eglīšu rotājumu tapšanas vēsturi. Bērniem bij iespējams aplūkot senākus eglīšu rotājumus – puzurus.

Apskatei bij izvietoti dažādi eglīšu rotājumi – stikla, māla, papīra, plastikas, ģipša,pašgatavotie eglīšu rotājumi no dabas materiāliem. Skolotāja Dzintra Pokule bērniem pastāstīja par izstādē izvieto- tajiem eglīšu rotājumiem, kurus bērni ar lielu interesi arī taktili aplūkoja. Bērni vēlējās arī pastāstīt kādi rotājumi ir viņu ģimenēs. Varēja arī aplūkot dažādas elektrisko lampiņu virtenes. Katram bērnam bij pašam iespējams pagatavot savu eglīšu rotājumu, paņemot līdzi no izstādes sagatavotu sniegpārsliņas trafaretu, kuru bērni arī klases telpā izgrieza.

Zēns un meitene skatās kastē eglīšu rotājumus. Zēns skatās rotājumu, ko rāda skolotāja.

Skolotāja kopā ar diviem zēniem skatās eglīšu rotājumus. Zēns tur lielu kasti ar eglīšu rotājumiem.

Teksts un foto: Ieva Lielupe