Izstāde “ Neparastie adījumi”

Izstādes afiša Adījumi uz galda

23. janvārī mūsu skolas “ Burtiņu” klases skolēni kopā ar skolotāju Skaidrīti Boļšaku devās uz Latvijas Neredzīgo bibliotēku lai aplūkotu rokdarbnieces Ilzes Hakas adīto dārzeņu, augļu un sēņu izstādi

“ Neparastie adījumi”.

Bērni ar interesi aplūkoja izstādes eksponātus – taustīja, pētīja formas, centās atpazīt. Atpazīšana gan prasīja zināmas pūles, jo visi adītie augļi un dārzeņi bija mīksti un silti – ne tādi kā dārzā, veikalā vai ledusskapī atrodamie.

Meitene cepurē ar adītu apelsīnu rokā Meitene lielā adītā cepurē ar adītu bumbieri rokās.

Tomēr, palīdzot skolotājai Skaidrītei un laipnajām bibliotēkas darbiniecēm, kopīgiem spēkiem tika atpazīti visi izstādes eksponāti.

Bērniem bija prieks un pārsteigums par neparasto, bet ļoti skaisto izstādi.

Sirsnīgs paldies bibliotēkas darbiniecēm par laipno uzņemšanu!

Skolēni pie galda ar adījumiem uz galda un katrs rokās arī tur kādu adītu augli.

Teksts : Inese Feldmane

Foto: Skaidrīte Boļšaka