Izglītojošā nodarbība “Lasāmskapis”

Cik labi, ka pasaulē ir daudz draugu. Jau vairākus gadus par labiem sadarbības partneriem varam saukt Rakstniecības un mūzikas muzeju,  kas apciemo mūsu skolu un iepriecina gan skolas skolēnus, gan pedagogus.

6. februārī muzeja pedagoģes viesojās pie mums ar izglītojošo nodarbību “Lasāmskapis”.

Speciālo klašu skolēni kopā ar savām skolotājām uzzināja, kas atrodas muzeja lasāmskapī. Kopā ar jaukajiem ciemiņiem atklājām noslēpumu , un tagad mēz zinām, ka skapī dzīvo rakstnieki, pasaku tēli, dažādi priekšmeti, kas raksturo tēlus. Patiesu prieku bērnos radīja iespēja iepazīties ar dažādiem priekšmetiem, kas atrodas skapī, tos aptaustot, salīdzinot un izpētot.

Pasākums izvērtās jaukā kopā būšanas mirklī: bijām priecīgi, atvērti, zinātkāri un ieinteresēti.

Pateicamies Rakstniecības un mūzikas muzeja komandai!

Pasākuma vadītāja skolēnu priekšā stāsta par brīnumskapi.

Teksts: Airita Buša

Visi nodarbības foto attēlu galerijā