Iepazīšanās ar LNB institūcijām karjeras izglītības atbalsta ietvaros

2022. gada 19. oktobrī mūsu skolas 4. – 8. klašu skolēnu interesentu grupai karjeras izglītības atbalsta ietvaros tika īstenots karjeras attīstības atbalsta pasākums ar mērķi izglītot mūsu skolēnus par LNB institūciju darbības virzieniem un saturu. 4. – 8. klašu (2. un 3. grupas) skolēni kopā ar savām audzinātājām Latvijas Neredzīgo biedrības Centrālās valdes priekšsēdētāja Kaspara Biezā vadībā 19. oktobra pēcpusdienā iepazinās ar LNB institūcijām.

Skolēni rehabilitācijas centrā ar izzāģētām koka fomām - zaķis un Latvijas kontūras.

Vispirms tika apmeklēts Latvijas Neredzīgo biedrības Rehabilitācijas centrs Rīgā, Braila ielā 10. LNB Rehabilitācijas centra vadītāja Lilita Kļaviņa mums pastāstīja par centra speciālistu sniegtajiem dažāda veida sociālās rehabilitācijas pakalpojumiem un izrādīja vairākas centra telpas: sporta zāli, virtuvi, radošo telpu, kokapstrādes darbnīcu, pinēju darbnīcu u. c. Latvijas Neredzīgo biedrības Centrālās valdes priekšsēdētāja Kaspara Biezā vadībā tālāk devāmies uz Latvijas Neredzīgo biedrību Braila ielā 3, kur apmeklējām LNB Tiflotehnikas centru un LNB Centrālās valdes telpas.

Skolēni pie LNB valdes priekšsēdētāja Kaspara Biezā, Kaspars sēž pie sava galda,  skolēni stāv apkārt.

LNB Centrālās valdes priekšsēdētājs Kaspars Biezais mūs iepazīstināja ar savas profesionālās darbības virzienu, pastāstīja par saviem veicamajiem ikdienas darba pienākumiem un apstākļiem, dalījās ar savu darba pieredzi. Pasākuma noslēgumā apmeklējām arī LNB Strazdumuižas Dienas centru.

Teksts un foto: Kristīne Saliņa

Visi pasākuma foto attēlu galerijā