Grāmatu lasīšana

Piedaloties grāmatu lasīšanas konkursā “Lasi un vērtē”, 1.klase izlasīja visas grāmatas vecuma grupā “5+”, un arī novērtēja, aizsūtot vērtējuma anketas žūrijai. 26.februārī tikām uzaicināti uz Neredzīgo bibliotēkas rīkoto noslēguma pasākumu, kur visi tika pie pateicībām un balviņām. Īpašu pārsteigumu nobeigumā mums sagādāja Servisa suņu biedrības “Teodors” darbinieces, ļaujot pabarot un samīļot terapijas suņus Togo, Latti un Klaudiju.

Kā labākais lasītājs no klases tika izvirzīts Dāvis, kurš 23.martā kopā ar citiem skolas lasītājiem bija īpašā Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas noslēguma pasākumā Latvijas Nacionālajā bibliotēkā. Tur Dāvim īpaši patika dūdu spēle.

Bet arī ar to viss vēl nebeidzās! 27.martā, kad visas sākumskolas klases rādīja savu teātra mākslu, 1.klase bija iestudējusi vienu no žūrijas grāmatām – Bonilja Rosio grāmatu “Kaimiņi”, kur iejutās dažādu dzīvnieciņu lomās.  Tas bija interesanti! Un arī bibliotēkas mēs apmeklējam labprāt!

Skolotāja Skaidrīte ar skolēniem konferenču zālē.

Visi pasākuma foto attēlu galerijā

Teksts un foto: Skaidrīte Boļšaka