Dalība loģikas spēlē “Riga Puzzle Day”

2. novembrī mūsu skolas 11. klases skolēni Erlens Naumčiks un Jānis Ulrihs Gāga piedalījās pirmajā loģikas spēlē “Riga Puzzle Day”, kas notika RTU auditorijā “Domus Auditorialis”.

“Riga Puzzle Day” ir no Hārvarda Universitātes aizgūta loģikas spēle, kuras laikā skolēni risina loģikas uzdevumus, kas prasa radošumu, atjautību un, protams, labu loģisko domāšanu, kā arī attīsta problēmu risināšanas prasmes.

Attēls no flickr.com: RTU zāle ar galdiņiem, pie kuriem ir skolēnu komandas

Šo iniciatīvu realizēja Rīgas pašvaldība un Riga Business School sadarbībā ar Luminor un Balcia un tās mērķis ir:
• attīstīt problēmu risināšanu un radošo domāšanu skolēnos;
• iesaistīt skolēnus loģikas uzdevumu risināšanā, kas ir pamats tālākai programmēšanas apguvei;
• veicināt skolēnu sadarbības prasmes problēmu risināšanā;
• veicināt skolēnu interesi par informācijas tehnoloģijām un iesaisti programmēšanā.

Attēls no flickr.com Erlens un Jānis aizrautīgi risina uzdevumus.

Spēle skolēniem sagādāja gandarījumu par paveikto un prieku par iespēju piedalīties šādā interesantā pasākumā kopā ar 170 Rīgas vispārizglītojošo skolu skolēniem.