Barikāžu aizstāvju atceres diena Latvijas Neredzīgo bibliotēkā

22.janvārī Strazdumuižas vidusskolas sākumskolas skolēni ar skolotājam Jeļenu Strodi un Ievu Lielupi devās uz Neredzīgo bibliotēku, lai piedalītos Barikāžu aizstāvju atceres dienai veltītā pasākumā.

Lai iejustos barikāžu dalībnieku lomās, bērni apsēdās apkārt stilizētam ugunskuram. Pasākums sākās ar 1.klases skolotājas Skaidrītes Boļšakas ļoti detalizētu prezentāciju par 33 gadu seniem notikumiem. Bērni cienājās ar siltu piparmētru tēju, ko sarūpēja bibliotēkas darbinieces, kā arī dziedāja latviešu tautasdziesmas. Pasākums noritēja ļoti pozitīvā un pacilātā gaisotnē.

Pasākuma beigās skolēni uzdeva daudz dažādu jautājumu bibliotēkas darbiniecēm Līgai un Gundegai. Saņemot izsmeļošas atbildes uz saviem jautājumiem, bērni pateicās par pasākumu un uzdāvināja bibliotēkai pašdarinātas barikāžu atceres dienai veltītas dāvanas.

Skolēni sēž uz grīdas ap stilizētu ugunskuru.

Visi Barikāžu aizstāvju atceres dienu foto attēlu galerijā

Teksta autore: Ieva Lielupe
Foto: Jeļena Strode