No comments yet

Baltijas valstu  vājredzīgo un neredzīgo skolu jauniešu sporta spēles

No 31. maija līdz 3. jūnijam Tartū notika Baltijas valstu  vājredzīgo un neredzīgo skolu jauniešu sporta spēles. Skolu pārstāvēja  6 sportisti  trijās vecuma grupās. Vieglatlētikā disciplīnu ( skriešana, tāllēkšana un mešana) kopvērtējumā jaunākajā vecuma grupā 1. vietu izcīnīja Līva Ļaudama un Iļja Kirpičņikovs. Vidējā vecuma grupā 2. vietu izcīnīja Veronika Šapovalova, bet trešā palika Milēna Vanaga.  Vecākajā grupā Dinārs Leišavnieks ieguva 2. vietu, bet Daniils Vasiļevskis  izcīnīja 3. vietu.

Skolēni spēlē šaudaunu.

Peldēšanas disciplīnās kopvērtējumā jaunākajā grupā uzvaras laurus plūca Iļja Kirpičņikovs un Milēna Vanaga, bet par godalgoto 3. vietu parūpējās Dinārs Leišavnieks. Diemžēl pieredzes trūkuma dēļ nedaudz līdz medaļām pietrūka peldēšanas stafetē un komandu šaudaunā.

Pēc grūtām sacensību dienām un startiem sportisti apmeklēja Aviācijas muzeju,  AHAA  zinātnes centru, kā arī iepazina Tartu vecpilsētu, kas katram paliks atmiņā ar kaut ko īpašu. Paldies sportistiem par dalību un savu ieguldījumu, aizstāvot skolas godu, bet treneriem Vladimiram Priedem un Kasparam Biezajam par sportistu sagatavošanu un motivēšanu augstajiem sasniegumiem.

Latvijas komanda - 7 skolēni un skolotāji Vladimirs Priede un Kaspars Biezais.