Radošais labdarības projekts “Celsim suņu mājas Juglas dzīvnieku patversmes „Labās mājas” četrkājainajiem iemītniekiem”

Jau otro gadu, RTU Dizaina Tehnoloģiju institūts organizē labdarības pasākumu ar mērķi palīdzēt mūsu mazajiem četrkājainajiem draugiem Juglas dzīvnieku patversmē „Labās mājas”.
Pagājušajā gadā RTU DTI pasniedzēji un studenti sadarbība ar Valkas novada biedrības “Kastanis” daiļamatniecēm veidoja ar rokām tamborētus paklājus Juglas dzīvnieku patversmei.

Šogad, turpinot sadarbību ar Juglas dzīvnieku patversmi, izgatavojām krāsainas suņubūdas, palīgā pieaicinot Strazdmuižas internātskolas skolēnus.

Skolēni krāso suņu mājas.

Vēlamies izteikt pateicību SIA Tikkurila par skaistajām krāsām, ar kurām bērni kā profesionāļi apgleznoja jaunās mājas, SIA Latroof Ltd. par jumtu segumu, kas noklās ne vienu vien suņu mājas jumtu, SIA Depo DIY, kuri nodrošināja mūs ar krāsošanai noderīgajiem materiāliem, kā arī liels paldies Fazer, kuru saldumi palīdzēja uzturēt možu garu šajā saulainajā marta dienā, kad bērni, skolotāji, pasniedzēja un studenti ne tikai čakli būvēja un krāsoja mājas, bet arī izveda pastaigā dažus patversmes iemītniekus!

Skolēni ar darbiem pie "Labajām mājām"

Radošo nodarbību vadīja: RTU, DTI lektore Ilze Gudro ar RTU, DTI 2.kursa maģistrantūras studentiem Ilzi Gūtmani, Ingu Zotovu, Agnesi Nagli, Lāsmu Stanku un Tomu Mūrnieku.
Radošajā nodarbībā aktīvi piedalījās: divas skolotājas un 11 skolēni no Strazdmuižas internātskolas.