Ziemassvētku pasākums rūķu darbnīcā

Vecāki un vecvecāki kopā ar bērniem piedalījās Ziemassvētku rūķu radošajā darbnīcā, gatavojot egļu bumbiņas. Latviešu rakstu zīmes bija jaušamas bērnu darbos un zāles dekoros.

Ziemassvētku burvīgo gaisotni palīdzēja organizēt mūzikas skolotāja: zālē skanēja skaistas dziesmas un ziemassvētku melodijas. Savukārt, Ziemassvētku rūķi parūpējās par jautrām spēlēm un aktivitātēm, kā arī neaizmirsa par gardu cienastu čakliem, radošiem viesiem.

Afiša pie durvīm - Ziema. Ziemassvētku vecītis sēž pie eglītes. Svētku partiņas - sešas, ar eglītēm, cimdiem un piparkūku cilvēciņiem.

Uz galda pērlīšu rotas. No papīra izgriezti cimdi, zem kuriem lapiņas ar ziemassvētku pantiņiem. Bagātīgi klāts svētku galds.

Teksts:  pirmsskolas skolotāja Marianna Junele, foto: speciālā skolotāja Ligita Zakarevska