Tikšanās par sadarbības ar Ziemeļvalstīm plānošanu nedzirdības- neredzības jomā

2019. gada 9. aprīlī Ziemeļvalstu Ministru padomes biroja telpās norisinājās starp institucionāls seminārs par sadarbības ar Ziemeļvalstīm plānošanu nedzirdības- neredzības jomā.

Mūsu skolu seminārā pārstāvēja direktore Ligita Ģeida un direktora vietniece izglītības jomā Sarmīte Rozīte.

Piedalījās arī pārstāvji no Ziemeļvalstu labklājības centra, Latvijas Nedzirdīgo savienības, SIA “Latvijas Neredzīgo biedrības Rehabilitācijas centra”, Rīgas Vājredzīgo un Neredzīgo biedrības “Redzi mani”, SIA “Latvijas Nedzirdīgo biedrības Rehabilitācijas centra”, Liepājas Universitātes Studiju programmas “Sociālais darbinieks”, Ziemeļvalstu Ministru padomes, Biedrības “Latvijas Kustības par neatkarīgu dzīvi”, Latvijas Neredzīgo biedrības, Rīgas internātvidusskolas bērniem ar dzirdes traucējumiem, Valmieras Gaujas krasta vidusskolas - attīstības centra, Labklājības ministrijas Sociālās iekļaušanas politikas departamenta.

Latvijas institūciju un organizāciju pārstāvji dalījās savā pieredzē nedzirdības- neredzības jomā.

Nākamā tikšanās plānota rudenī, iespējamais seminārs tiks rīkots un organizēts Strazdumuižas internātvidusskolā attīstības centrā vājredzīgiem un neredzīgiem bērniem.

Uz tikšanos!