Tālākizglītības kursi pedagogiem

7. un 8. novembrī skolā- attīstības centrā norisinājās kārtējie tālākizglītības kursi vispārizglītojošo skolu un PII pedagogiem “Pedagoģiskā procesa plānošana un vadīšana, kā arī tehnoloģijas, t.sk. asisitīvās un to sniegtās iespējas mācību procesā izglītojamajiem ar redzes traucējumiem”.

Kā vienmēr skolotāji no vispārizglītojošajām skolām, speciālajām skolām un PII apguva zināšanas, prasmes un iemaņas, kas nepieciešamas kvalitatīva mācību procesa nodrošināšanai izglītojamiem redzes traucējumiem.

Šajā mācību gadā apliecības par tālākizglītības kursiem ieguva 40 pedagogi. Rīgas Strazdumuižas vidusskola- attīstības centrs turpina sadarboties ar pedagogiem, tos atbalstot un konsultējot.

Lai iegūtās zināšanas un prasmes noder praksē! Lai veiksmīgs darbs ar skolēniem, kuriem ir redzes traucējumi iekļaujošajā izglītībā!