Tālākizglītības kursi pedagogiem Rīgas Strazdumuižas vidusskolā-attīstības centrā

Rīgas Strazdumuižas vidusskolā- attīstības centrā arī šajā mācību gadā  norisinājās  tālākizglītības kursi vispārizglītojošo skolu un PII pedagogiem “Pedagoģiskā procesa plānošana un vadīšana, kā arī tehnoloģijas, t.sk. asisitīvās un to sniegtās iespējas mācību procesā izglītojamajiem ar redzes traucējumiem”.

Tālākizglītības kursi tika  rīkoti gan klātienē, gan attālināti. Kopā kursus apmeklēja 55 dalībnieki no dažādām izglītības iestādēm. Šogad kursus aktīvi pārstāvēja pedagogi no Rīgas, Ādažu novada, Jelgavas, Valmieras, Jūrmalas, Preiļu, Kuldīgas, Cēsīm, Tukuma novada, Liepājas un Smārdes.

Kursu dalībnieki atzinīgi novērtējuši nodarbību saturu, metodes un organizācijas formas, tehnisko nodrošinājumu, nodarbību vadītāju profesionalitāti un nodarbību vidi.

Lai iegūtās zināšanas un prasmes noder praksē! Lai veiksmīgs darbs ar skolēniem, kuriem ir redzes traucējumi iekļaujošajā izglītībā!