Stradiņa Universitātes studenti Rīgas Strazdumuižas vidusskolā-attīstības centrā

27. septembrī Rīgas Strazdumuižas vidusskolā-attīstības centrā viesojās Rīgas Stradiņa universitātes 1. un 2. kursa audiologopēdijas studenti. Viņi iepazīstināti ar skolēnu ar redzes un redzes un kompleksiem traucējumiem izglītošanas specifiskiem jautājumiem un tehnisko palīglīdzekļu izmantošanu mācību procesā.

Studentiem bija iespēja ieskatīties dažās mācību stundās un darboties praktiski. Tika piedāvāta iespēja izmēģināt asistīvās tehnoloģijas neredzīgiem skolēniem, pašiem iepazīties ar Braila rakstu un pamēģināt rakstīt pašiem. Tāpat viesi tika iepazīstināti ar mācību materiālu sagatavošanu neredzīgiem skolēniem, kas ir ļoti laikietilpīgs process un prasa specifiskas zināšanas un tehniku.

Esam priecīgi sadarboties ar jaunajiem speciālistiem!