Starptautiska konference “Vājredzīgo un neredzīgo bērnu izglītības transformācijas 21. gadsimtā”

Skatīties konferences video

Šī gada 23. maijā Rīgas Strazdumuižas vidusskola attīstības centrs organizēja 150. gadu jubilejai veltītu starptautisko tiešsaistes konferenci  “Vājredzīgo un neredzīgo bērnu izglītības transformācijas 21. gadsimtā” (“The transformations of education of blind and visually impaired children in the 21st century”).  Konferencē uzstājās Baltijas, Ziemeļvalstu un ASV vājredzības un neredzības jomā iesaistītie speciālisti. Starptautiskajā tiešsaistes pasākumā varēja uzzināt, kā strādā organizācijas un izglītības iestādes,  kas izglīto bērnus ar redzes traucējumiem un atbalsta vājredzīgus un neredzīgus pieaugušos.

Konferences dalībnieki snieguši pozitīvu atgriezenisko saiti. Pateikušies par augstvērtīgu un aktuālu  profesionāļu informāciju, par kvalitatīvu konferences organizēšanu.

Rīgas Strazdumuižas vidusskola attīstības centra vārdā sakām paldies visiem iesaistītajiem speciālistiem, kas dalījās ar savām zināšanām un pieredzi!