Starptautiskā konference “Diversity of educational tools and teacher’s creativity” Viļņā

8. jūnijā Lietuvas izglītības centrs neredzīgiem un vājredzīgiem skolēniem organizēja starptautisku konferenci par izglītības līdzekļu daudzveidību un pedagoga radošumu “Diversity of educational tools and teacher’s creativity”.

Lietuvas kolēģi dalījās, kā atbalsta skolēnus ar redzes traucējumiem Lietuvā. Uzzinājām par materiālo bāzi, telpu iekārtojumu, mācību materiālu un līdzekļu daudzveidību un to praktisku pielietojumu.

Savukārt, Rīgas Strazdumuižas vidusskolas -attīstības centra pārstāvji dalījās, kāda ir situācija bērnu ar redzes traucējumiem izglītošanā Latvijā.

Kopīgā diskusijā izvirzījām aktuālus,  turpmāk apskatāmus un risināmus jautājumiem. Vienojāmies par sistemātisku sadarbību.

Sirsnīgs paldies par viesmīlību un profesionālu sadarbību!