Seminārs “Kad redzes traucējums var kļūt par iemeslu mācīšanās grūtībām?”

2023. gada 23. martā plkst. 14.00 Valsts izglītības satura centra Iekļaujošās un speciālās izglītības nodaļa sadarbībā ar Rīgas Strazdumuižas vidusskolu – attīstības centru organizēja tiešsaistes semināru “Kad redzes traucējums var kļūt par iemeslu mācīšanās grūtībām?”

Tiešsaistes seminārā Rīgas Strazdumuižas vidusskolas – attīstības centra direktore Ligita Ģeida pastāstīja par to, kā redzes traucējums var ietekmēt bērna spēju uztvert informāciju un apgūt nepieciešamās prasmes un iemaņas. Liģita Ģeida izklāstīja, kā atpazīt redzes traucējumu un vai vienmēr redzes traucējums būs iemesls mācīšanās grūtībām. Tāpat profesionāli dalījās par to, kāda veida atbalsts nepieciešams, lai mācīšanās grūtības redzes traucējuma dēļ nerastos.

Semināra video

Raksts par seminārā izskatītajiem jautājumiem vietnē Delfi.lv/cālis