Seminārs “Attīstības centru loma reģionālās izglītības attīstības kontekstā” Valmierā

Rīgas Strazdumuižas vidusskola- attīstības centrs piedalījās seminārā "Attīstības centru loma reģionālās izglītības attīstības kontekstā", ko organizēja Valmieras Gaujas krasta vidusskola - attīstības centrs. Tāpat seminārā piedalījās Rīgas 1. pamatskola - attīstības centrs, Rīgas 5.pamatskola - attīstības centrs, Kokneses pamatskola - attīstības centrsViduskurzemes pamatskola - attīstības centrs, Jelgavas pamatskola "Valdeka", Rēzeknes pamatskola - attīstības centrs, Izglītības un zinātnes ministrija, IZM Izglītības departamenta direktora vietniece iekļaujošas izglītības jautājumos Olga Ozola, IZM Izglītības departamenta vecākā eksperte Dzintra Mergupe - Kutraite, Valsts izglītības satura centrs, VISC Izglītības satura departamenta, Iekļaujošās un speciālās izglītības nodaļas vadītāja Anita Falka.

Kopā veicām visu attīstību centru SVID analīzi un dalījāmies labās prakses piemēros.

Paldies Valmieras Gaujas krasta vidusskolai - attīstības centram par viesmīlīgo uzņemšanu!