Sadarbība ar projekta “Mācītspēks” dalībniekiem

Kā labs un nu jau tradicionāls pasākums ir projekta “Mācītspēks” dalībnieku  tikšanās Rīgas Strazdumuižas vidusskolā-attīstības centrā. Arī šogad marta pirmo dienu uzsākām kopīgi tiekoties, kur projekta dalībniekus mūsu attīstības centra speciālisti iepazīstināja ar skolēnu ar redzes traucējumiem specifiskiem jautājumiem.

Viesi varēja piedalīties mācību procesa vērošanā, uzzināt par mācību materiālu sagatavošanu un veidošanu, uzzināt, kas ir Braila raksts, kas ir pirmsbraila sagatavošana, apskatīt tehniskos palīglīdzekļus, ko skolēni ar redzes traucējumiem izmanto pilnvērtīga mācību satura apgūšanā. Projekta dalībniekiem tika sniegtas atbildes uz interesējošiem jautājumiem.

Ceram arī  uz veiksmīgu turpmāko sadarbību!

Airita Buša metodiskajā kabinetā stāsta studnetu grupai un demostrē tiflotehniku.

Teksts un foto: Dzintra Pokule