Komentāru nav

Profesionālās kompetences pilnveides programmas kursi 2017. gada 3. un 10. novembrī

Šī gada 3. un 10. novembrī norisinājās tālmācības kursi vispārizglītojošo skolu pedagogiem “Pedagoģiskā procesa plānošana un vadīšana izglītojamajiem ar redzes traucējumiem” un ”Tehnoloģijas, t.sk. asistīvās, un to sniegtās iespējas speciālo pedagoģisko vajadzību mazināšanai mācību procesā izglītojamajiem ar redzes traucējumiem’’.

Kursu dalībnieki iepazinās ar sociālo iemaņu veidošanu vājredzīgiem un neredzīgiem izglītojamiem, un praktiskās nodarbībās apguva orientēšanas un mobilitātes pamatiemaņas.

Kursanti iepazinās ar speciālās informācijas tehnoloģijām un datortehnoloģiju, tāpat guva priekšstatu par asistīvām tehnoloģijām, ko izmanto vājredzīgu un neredzīgu bērnu apmācībā. Iegūtās zināšanas pielietoja, darbojoties praktiski.
Paldies, kursu apmeklētajiem par uzslavām un labajiem vārdiem! Atgriezeniskā saite motivē darboties un dalīties ar zināšanām un pieredzi arī turpmāk.

Komentāri ir slēgti.

Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītiet sīkdatņu vākšanai. vairāk informācijas

Lai uzlabotu lapas funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītiet sīkdatņu vākšanai.

Aizvert