Profesionālās kompetences pilnveides programmas kursi 2017. gada 22. un 29. septembrī

22. un 29. septembrī skolā notika pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kursi:

Pedagoģiskā procesa plānošana un vadīšana izglītojamajiem ar redzes traucējumiem”,

“Tehnoloģijas, t.sk. asistīvās, un to sniegtās iespējas speciālo pedagoģisko vajadzību mazināšanai mācību procesā izglītojamajiem ar redzes traucējumiem”.

Vispārizglītojošo skolu un PII pedagogi  klausījās lekcijas par to, kā redzes traucējumi ietekmē mācību procesu, kā adaptēt un pielāgot mācību līdzekļus skolēniem ar redzes traucējumiem, uzzināja par neredzīgu un vājredzīgu skolēnu orientēšanos un sociālo iemaņu veidošanu, apmeklēja nodarbības, darbojās praktiski. Tāpat pedagogi iepazinās ar informācijas un datortehnoloģijām vājredzīgu un neredzīgu bērnu apmācībā.

Pedagogi dalījās pieredzē, analizēja problēmsituācijas, kas saistītas ar vājredzīgu un neredzīgu skolēnu iekļaušanu vispārizglītojošajās mācību iestādēs.

Kursi tiks organizēti  arī 6. un 13. oktobrī, 3. un 10. novembrī.

Pieteikšanās www.riimc.lv

Ieskats 22. septembra kursu darbā: