Piedalāmies sarunu festivālā LAMPA

10. jūnijā Rakstniecības un mūzikas muzeja izglītojošā platforma “Augsim muzejā” kopā ar Rīgas Stradumuižas vidusskolas pedagogiem piedalījās Sarunu festivālā LAMPA, Cēsīs.

Apmeklētājiem bija iespēja piedalīties dažādās darbnīcās, kā arī klausīties sarunas ar radošām  personībām Liegas Piešiņas vadībā.

Liels pagodinājums apmeklētāju pulkā redzēt arī Latvijas topošo prezidentu Edgaru Rinkēviču.

Ar prieku FACEBOOK platformā lasām ierakstu Edgara Rinkēviča kontā  „Paldies @FestivalsLAMPA rīkotājiem, atbalstītājiem un brīvprātīgajiem par izcilu darbu, organizējot Lampu!

Neizdzēšams iespaids, apmeklējot Rīgas Strazdumuižas vidusskolas telti, cieņa un apbrīna pedagogiem par pašaizliedzību un degsmi darbā ar bērniem ar redzes traucējumiem .”

Paldies Rakstniecības un mūzikas muzeja komandai, īpašs paldies Lienai Šmukstei! Ceram uz sadarbību!