Erasmus + projekts “Gatavi savai dzīvei” dalībnieki mūsu skolā

13. decembrī pie mums viesojās Rīgas 9. vakara (maiņu) vidusskolas audzēkņu grupa ar pedagogiem Unu Anaiti un Inesi Lapiņu - Irbi, kuri vēlējās iepazīties, izprast, uzzināt vājredzīgu un neredzīgu skolēnu izglītošanas metodes. Šī pasākuma mērķis ir saistīts ar Erasmus + projektu "Gatavi savai dzīvei", lai uzzināt vidusskolēnu domas un vēlmes par iespējām iekļauties darba tirgū.
Rīgas 9. vakara (maiņu) vidusskolas audzēkņi labprāt piedalījās dažādās aktivitātēs un praktiskās nodarbībās- orientēšanās, Braila raksts, informātikas tehnoloģijas, mācību materiālu sagatavošanas Braila rakstā demonstrēšana un diskusija ar mūsu 12. klases skolēniem. Tādējādi, kaut daļēji iejūtoties, izprotot vājredzīgu un neredzīgu personu vajadzības.
Paldies par sadarbību!