Didaktiskā spēle bērniem ar redzes traucējumiem

Smiltenes vidusskolas 12. klases skolnieces Laura un Megija sociālā uzņēmuma ietvaros izveidoja produktu cilvēkiem ar redzes traucējumiem. Meitenes bija izpētījušas, ka bērniem, kas mācās Braila rakstā, ir salīdzinoši maz attīstošo un didaktisko spēļu. Viņas izveidoja zilbju dēlīšus, no kuriem, tos saliekot rāmītī, var izveidot dažādus vārdus. Didaktiskā spēle veidota no koka, to var spēlēt bērni, kas mācās lasīt un lasa Braila rakstā.

Īpašu prieku Megijas un Lauras acīs varēja ieraudzīt tad, kad viņas saprata, ka skolēniem ar redzes traucējumiem izdodas veidot vārdus no inovatīvā produkta.

Rīgas Strazdumuižas vidusskolas-attīstības centra metodiķi konsultēja skolnieces, un kopā ar meitenēm priecājas par labi padarītu darbu.