Ciemos Valmieras novada kolēģi

12. maijā Rīgas Strazdumuižas vidusskolas-attīstības centra speciālisti organizēja konsultāciju-semināru par vājredzīgu un neredzīgu skolēnu izglītošanas specifiskiem jautājumiem Valmieras novada izglītības iestāžu logopēdiem un audiologopēdiem .

No  iekļaujošās izglītības logopēdu atbalsta jomas koordinatores Evas Aplociņas un Valmieras novada izglītības iestāžu logopēdiem saņemta atgriezeniskā saite:

Paldies Rīgas Strazdumuižas vidusskolas-attīstības centra kolēģēm par nesavtīgu dalīšanos pieredzē par darbu ar skolēniem, kuriem ir nopietni redzes traucējumi, garīgās attīstības un smagi garīgās attīstības traucējumi!

Direktore stāsta audiotrijai. Dalībnieki apskata palīglīdzekļus.

Izglītības iestādes direktores Ligitas Ģeidas, skolotājas logopēdes Diānas Gruznovas, izglītības metodiķes Dzintras Pokules stāstījums, kā veiksmīgāk radīt šiem skolēniem korekcijas pasākumus, nodrošinot viņiem ikdienā nepieciešamo atbalstu, bija vienkāršs, saistošs un viegli uztverams.

Paldies par iespēju  piedalīties  atklātajās nodarbībās un aplūkot skolas telpas! Paldies par mums veltīto laiku un gribas teikt- uz turpmāku sadarbību!