PuMPuRS

Rīgas Strazdumuižas vidusskola – attīstības centrs no 2018.gada septembra piedalās Izglītības kvalitātes valsts dienesta īstenotajā Eiropas Sociālā fonda projektā Nr. 8.3.4.0/16/I/001 “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai” īstenošanā.

Projekta mērķis –  izveidot ilgtspējīgu, visaptverošu mehānismu, lai panāktu atbalstošu un iekļaujošu skolas vidi ikvienam bērnam. Mazināt to bērnu un jauniešu skaitu, kas priekšlaicīgi pārtrauc mācības un neiegūst izglītību.

Projekta darbības laiks – 2017. – 2023.gads.

Projekts veicina ilgtspējīgas sadarbības sistēmas veidošanu starp pašvaldību, skolu, pedagogiem un vecākiem, lai laikus identificētu bērnus un jauniešus ar risku pārtraukt mācības un sniegtu viņiem personalizētu atbalstu.

Pasākumi vērsti uz agrīnu problēmas diagnostiku un risinājumu, lai novērstu samilzušu situāciju risināšanu, kas prasītu daudz vairāk resursu un varētu būt mazāk efektīva.

Rīgas Strazdumuižas vidusskolā – attīstības centrā projekta ietvaros individuālās konsultācijas saņēmuši:

Mācību gads

1.semestris

2.semestris

2018./ 2019.

16 izglītojamie

20 izglītojamie

2019./ 2020.

20 izglītojamie

22 izglītojamie

2020./ 2021.

11 izglītojamie

13 izglītojamie

2021./ 2022

16 izglītojamie

Mēs ticam, ka saņemtais atbalsts ikvienam dos iespēju turpināt mācības un sasniegt iecerēto!

Plašāka informācija PUMPURS mājaslapā