Karjeras nedēļa Burtiņos

No 7. līdz 11. oktobrim skolās norisinās Karjeras nedēļa. Arī mūsu skolas Burtiņu klase atsvaidzināja vai arī ieguva zināšanas par daudzām profesijām. Piemēram, bija nezināms florista amats, savukārt, programmētāja profesiju varējām nosaukt. Profesiju ir daudz un patika tās minēt pēc apraksta. Tāpat arī kopā domājām, kāds kurā profesijā ir galvenais darba instruments. Hmmm…, skolotājam to bija daudz! Un vēl jau arī minējām, kur strādā katras profesijas pārstāvji. Zinām, ka pavāri strādā restorānā, bet vai tikai?

Skolēni sēz pie galda un skata papīra kartiņas. Uzdevumu lapas par karjeras nedēļu. Skolniece skatās zīmējumus uz izdales lapas par karjeras nedēļu.

Mazas papīra lapiņas ar zīmējumiem un jautājumiem. Skolotāja Skaidrīte ar bērniem pie galda liek kartiņas.

Teksts un foto: Skaidrīte Boļšaka