Dzīvnieku patversmes “Labās mājas” apmeklējums

Bieži vien mūsu prātos Ziemassvētki asociējas ar labdarību. Arī mēs – 4.klases kolektīvs – nolēmām, ka gribam izdarīt kādu labu darbiņu. Domāts, darīts – iesim uz netālo dzīvnieku patversmi “Labās mājas” kopā ar Latvijas Neredzīgo bibliotēkas darbiniecēm! Un tā 20.decembrī kopā ar Gundegu un Līgu no bibliotēkas devāmies uz Mežapurva ielu 2, kur mūs laipni sagaidīja patversmes darbiniece Ramona. Tur mēs nodevām saziedoto pārtiku un noklausījāmies Ramonas stāstījumu par patversmi, tās iemītniekiem un sadzīvi. Tad mūs ieveda vienā no kaķu istabām, kur varēja arī paglaudīt kādu no mīluļiem. Vēl pie mums atveda arī divus mīļus kucēnus – Pelīti un Tomiju, kurus no sirds samīļojām. Mums arī pastāstīja, ka ikviens, kas vēlas, var palīdzēt patversmei gan ar pārtiku, gan segām, gan dodoties pastaigā ar suņiem vai socializējot kaķēnus. Informāciju var atrast mājas lapā https://patversme.lv.

Bet ar to viss nebeidzās… Atceļā mēs paviesojāmies bibliotēkā, kur darbinieces mūs cienāja ar karstu tēju un piparkūkām. Varējām apskatīt jaunākās grāmatas un izvēlēties sev tīkamāko. Paldies Gundegai, Līgai un Ramonai par jauki pavadītajām stundām!
4.klases audz.Skaidrīte

Skolēni un skolotājas pie patversmes ieejas ar lieliem maisiņiem rokās.

Visi foto attēlu galerijā
Foto: Līga, Skaidrīte