Zinību diena
2020. gada 1. septembris

1. septembrī – Zinību dienā, visi skolēni, pedagogi, vecāki pulcējās skolas pagalmā, lai, kā ierasts ar svinīgu brīdi uzsāktu jauno mācību gadu. Ar aplausiem un sirsnīgiem sveicieniem tika sagaidīta 12 .klases skolniece Milēna un 1. klases skolēni, kuri uzsāk mācības mūsu skolā. Pēc Valsts himnas klātesošajiem apsveikuma vārdus veltīja mūsu skolas direktore Ligita Ģeida. Skanēja muzikāli sveicieni Elīzas un Sindijas izpildījumā. 1. klases skolēni saņēma īpaši sarūpētas dāvanas. Pēc kopīgi nodziedātas dziesmas, izskanēja aicinājums turpināt būt radošiem, gudriem, kā arī velējums- lai pasaule, kurā dzīvojam būtu droša un laimīga.
Un tad skanēja zvans, aicinot 1. klasi uz pirmo stundu, vecākus uz vecāku sapulci, kurā visi tika iepazīstināti ar mūsu skolas iekšējās kārtības noteikumiem Covida19 laikā.

Foto: Dzintra Makarova

Zinību diena attēlu galerijā