Teātra dienas pasākums

Speciālās izglītības klašu skolēni Starptautiskā teātra dienai veltītu pasākumu apmeklēja skolas bibliotēkā 6.aprīlī. H. K. Andersena pasaka ,,ĪKSTĪTE” skolas bibliotēkā ir lasāma 4 grāmatās, kas ir tik dažādas izmēra, smaguma, vecuma ziņā. Katra izrāde sākas ar grāmatu, tādēļ tikāmies visi kopā grāmatu krātuvē.

Grāmatas "Lielā labāko pasaku grāmata" Lelle ar groziņu un puķi. Atvērta grāmata ar meitenes zīmējumu un tekstu.

Pasakas īkšķa lieluma Īkstīte ,,izauga” lelles augumā, lai sasveicinātos un izstāstītu savu dzīves stāstu. Bērni pasakā kļuva par kurmjiem, kas rokas ar lāpstiņām augsnē, klausījās krupju balss audioierakstu un atzina, ka patiešām Īkstīte krupienes dēla runu nevarēja saprast. Bezdelīgas balss audioieraksts bija tik sirsnīgs, kad teica savu lielo ,,Paldies!” par glābšanu ziemas salā.

Savukārt, muzikālās pasakas noslēgumā bērni kļuva par prinčiem un princesēm, saņemot mazu dāvaniņu – kronīti, kuru darināt, rotāt var katrs pats!

Divas meitenes ar lapstiņām rušina zemi. Priekšplānā meitene lasa grāmatu, tālāk divas meitenes darbojas ar zemi.

Pasakā varam būt!!! Tā skanēja mūsu Starptautiskās teātra dienas devīze.
Pasaku stāstīja sk. Aiga, sk. Liene, bibliotekāre Krista.