Skolēnu draudzības spēles Golbolā – Viļņā

2018 gada 13. – 14. janvārī Strazdumuižas internātvidusskolas skolēni: Deniss Ovsjaņikovs, Jānis Putniņš, Dinārs Leišavnieks un Grigorijs Ubikins, ar Latvijas Neredzīgo Sporta savienības atbalstu viesojās Viļņas Neredzīgo skolā, Lai pārbaudītu savus spēkus Golbolā.

Pirmajā dienā, uzreiz pēc ierašanās, bez Denisa Ovsajaņņikova sastāvā, kurš bija saslimis, tika aizvadītas divas spēles pret divām Viļņas komandām. Nevienā no spēlēm mūsu skolēni nespēja izrādīt nopietnu pretestību pārākajiem Viļņas skolas skolēniem un piedzīvoja smagus zaudējumus.

Nākamajā dienā, pēc treniņa, tika aizvadītas spēles jauktās komandās spēlējot ar laika limitiem, lai dotu iespēju paspēlēt ar dažādiem komandas biedriem un sastāviem, kā arī lai izlīdzinātu spēli uz abām pusēm, arī miksētajās komandās bija ievērojams, mūsu skolēniem vel ir ko mācīties.

Pēc kopīgo treniņu spēļu aizvadīšanas, tika norunāts atbildes brauciens, 3. – 4. martā, kad Viļņas skolas skolēni atbrauks uz Rīgu, lai šeit aizvadītu treniņus un piedalītos Latvijas Neredzīgo Sporta savienības čempionātā Golbolā.

Mūsu komanda sastājusies zālē.

Mūsu skolas komanda gatavojas.

Skolotājs Valdis Priede dod pēdējos norādījumus pirms spēles.