Skolēnu darbu izstāde “Praktiski lietojams” RCU filiālbibliotēkā “Strazds”

Plakāta variantu izstrādāja Kristofers Avotiņš. Skolēnu darbu ekspozīcija RCU filiālbibliotēkā “Strazds”.

Ir īstenots projekts, kurā skolēni rada produktu un apraksta darba procesu, ietekmes, izveidotā darba pielietojumu un publicitāti. Paliktņi ēdiena servēšanai un rokas sprādzes. Skola 2030 iesaka skolēniem sagatavot produktu, tas nozīmē – pielietojamu lietu. Pie tam šai lietai jānonāk apritē, lai skolēns var secināt cik viņa darbs ir aktuāls un interesē sabiedrību. Paliktņi ir ielaminētas dekoratīvas kompozīcijas. Rokas sprādzes austas no plastmasas pērlītēm. Projektu īstenoja skolotājas: Dizaina un tehnoloģiju skolotāja Anda Mazvērsīte, kuras vadībā rokassprādzes tika gan skicētas, gan izaustas (5., 7., 8. klasēs). Projekta idejas autore: Vizuālās mākslas skolotāja Baiba Pika īstenoja ēdiena paltikņu izgatavošanu ar tiflopedagoģiias speciālistes un metodiķes Terēzas Landras atbalstu. Projektā darbojās Vizuālās mākslas skolotāja Ligita Zvirbule, kuras vadībā 8. klases skolēni izstrādāja rokassprādzes skices.
Sadarbībā tika īstenota kompetenču pedagoģijas pieeja.

1. att. Aigara Utkina darbs.

2. att. Artūra Kazanauska darbs.

3. att. Jāņa Ulriha Gāgas darbs.

4. att. Edija Līduma, Jūlijas Delveres, Kaspara Utkina, Nika Timma darbi.

5. att. Zanes Bajāres darbs – Rokas sprādze.

6. att. Kristofera Avotiņa darbs (veidots programmā “Blender”).

7. att. Rokas sprādzes tapšanas stadijā
8. klases skolēni: Diāna Dubrovska, Una Evelone, Lelde Ķempele, Vera Voronka, Ariana Kristiņa rokas sprādzes skici izstrādāja pie skolotājas Ligitas Zvirbules.

9. att. Alana Postnova darbs – rokas sprādze

9. att.  Ernesta Marta Bultes darbs.  Izstādes plakāts – Iljas Slotina darbs.