Skolas komanda izcīna LNSS 2016.gada labākā sporta kluba titulu

Skolas izcīnītais kauss

3.decembrī Ādažu novada viesu namā “Mazpipari” norisinājās Latvijas Neredzīgo sporta savienības gada pasākums, kurā tika vērtēts 2016.gadā paveiktais un celti plāni nākamā gada sporta pasākumiem.

Pasākuma ietvaros tika sumināti gan veiksmīgākie sportisti, gan sporta klubi. Patīkami, ka skolas komanda, jau ceturto gadu pēc kārtas, ir izcīnījusi LNSS gada labākā sporta kluba titulu, apsteidzot tuvākos konkurentus no Liepājas par 300 punktiem. Šo titulu izcīna klubs, kura pārstāvji, ar savu dalību un izcīnītajām vietām LNSS 2016.gada čempionātos, summā atnesuši visvairāk punktus. Tie bija mūsējie!!!!

Vēl jo patīkamāk, ka arī individuālajā sportistu vērtējumā pirmās 3 vietas ir mūsējiem:
1.vieta skolotājam Kasparam Biezajam
2.vieta 12.klases skolniecei Madarai Beikmanei
Dalītā 3.vieta ,ar Liepājas kluba “Ezerkrasts” pārstāvi Lieni Fībigu,nu, jau mūsu skolu beigušajam Vladislavam Kurakinam.

Pilnu kopvērtējuma sarakstu gan komandu, gan individuālajā vērtējumā var atrast www.lnssinfo.lv.