“Rūķu dienas” atrakcijas

9. decembrī Strazdumuižas vidusskolas sporta zāle bija pārvērtusies par rūķu treniņu zāli. Kamēr citi rūķi strādā darbnīcās un gatavo dāvanas, tikmēr mūsu skolā no 1.- 4. klases skolnieki trenējās un sacentās veiklībā, ātrumā, mērojās spēkiem, lai kļūtu par rūķu palīgiem, kas iznēsā dāvanas. Šogad skolēniem bija jāpieveic 7 atrakcijas. 1.-2. klašu grupā par ātrāko rūķu meiteni kļuva Līva Ļaudama, bet par veiklāko rūķu zēnu Staņislavs Kirpičņikovs. 3.-4. klašu grupā veiklākie un ātrākie rūķu palīgi bija  Madara Stepkāne- Strode un Aleksandrs Drobiks. Prieks, ka visi dalībnieki ar degsmi centās izcīnīt rūķu palīga cepures, diemžēl tās bija tikai divas katrā vecuma klašu grupā. Paldies 10. klases skolniekie Dināram, Denisam,  Renātam un Sindijai, kā arī sporta skolotājam Valdim par atrakciju tiesāšanu. Patīkama atmosfēra, pozitīvas emocijas un sacenšanās savā starpā, kas var būt vēl labāks Ziemassvētku gaidīšanas laikā!

Foto: Vineta Priede

Skolēns ar bumbu iziet stafeti. Skolotāja Vineta Apbalvo sacensību dalībnieku.

Visi “Rūķu dienas” foto attēlu galerijā