Publiskās runas konkurss par Ingas Ābeles lugu “Dzelzszāle”

2017. gada 9. maijā 10. klases skolēniem  notika  kārtējais publiskās runas konkurss.   Savu varēšanu runāt publikai, žūrijai un šajā mācību gadā arī rakstniecei Ingai Ābelei  viņi atrāda jau trešo gadu. Ja pirmajā gadā katrs izvēlējās sev tuvu tēmu ,otrajā kāda sev tīkama dzejnieka  dzeju, tad šogad  uzdevums bija  sarežģītāks. I. Ābeles lugā  ,,Dzelzszāle” vajadzēja mācēt gan notiesāt literāro varoni, gan būt viņa aizstāvim. Šī darba forma palīdzēja  skolēniem apgūt spēju neredzēt cilvēkus tikai  ,,melnbaltās “krāsās, kas īpaši raksturīgi pusaudžiem. Žūrija vērtēja ne tikai saturu, bet arī runātāju pārliecināšanas spējas . Vislabāk tas padevās A. Mālerei, V. Kasjanovai un G. Ubikinam. Prieks, ka veiksmīgi uzstājās arī A. Tērauda un V. Didriksone . Vēl, kā pateicība  rakstniecei, tika  runāta arī viņas jaunības gadu  dzeja  un uzklausītas autores atziņas par dzīves ceļu un vēlējumi skolēniem.
Bildes no pasākuma