Izteiksmīgas runas konkurss

Jau vairāku gadu garumā Rīgas Strazdumuižas vidusskolā attīstības centrā sākumskolas un C klašu skolēni piedalās Izteiksmīgas runas konkursā. Konkurss ir pārvērties par īpašu notikumu. Katru gadu pedagogi cītīgi kopā ar bērniem un viņu vecākiem meklē dzejoļus, mācās tos izteiksmīgi runāt, domā par pasniegšanas veidu un strādā pie runātāja tēla veidošanas.
Tā, saliekot burtiņus vārdā, vārdus teikumā, teikumus dzejolīšos, rodas brīnums. Skolēni ar prieku runā iemācītos dzejoļus, pārsteidz un iepriecina klausītājus, radot īpašu atmosfēru šim pasākumam.

Video - izteiksmīgas runas konkurss

Arī šogad sapratām, ka tradīcija jāturpina. Dzejai jāskan un cilvēkiem jāgūst prieks. Tāpēc pasākumu organizējām citādāk. Skolēni dzejoļus runāja klasē. Savukārt no katras klases labākais runātājs tika izvirzīts kā konkursa laureāts. Labākie runātāji tika filmēti, viņu veikumu izvērtēja žūrija.
Cik jauki, ka varējām priecāties par skolēnu sniegumu citādā veidā. Skolas mājas lapā katrs interesents varēs apskatīt izveidoto video un priecāties kopā ar mums.
Lai arī turpmāk vairojas pozitīvais un prieks!

Teksts: Skolotāja Dzintra Pokule
Video: Skolotāja Dzintra Makarova