Olu izstāde

12. aprīlī C klašu “ Saulīšu” un “Burtiņu” skolēni devās uz skolas Metodisko kabinetu apskatīt olu izstādi. Bērniem bija iespēja aplūkot putnu olas – parastu vistas olu, paipalas oliņu, pīles olu un arī strausa olu. Olas tika salīdzinātas pēc krāsas, lieluma un svara.

Tāpat arī bija iespēja aplūkot olas, ko cilvēki ir izgatavojuši no dažādiem materiāliem – koka, plastmasas, metāla, māla, stikla un pat no šokolādes! Izstādē arī bija olas, kas izgatavotas mūsu skolā. Izrādās, ka pat ziepju traukam var būt olas forma!

Paldies skolas metodiķiem par izstādi un skolotājai Terēzai Landrai par interesanto stāstījumu.

Skolēni ar stāv pie olu galdiņa un tur rokās lielas krāsotas olas. Galdiņs ar dažāda lieluma krāsotām olām. Meitene stāv pie olu galdiņa.

Teksts un foto: skolotāja Inese Feldmane.