Mūsējie labākie LNSS 2017.gadā komandu un individuālajā vērtējumā

Iegūtais kauss par pirmo vietu2.decembrī notika Latvijas Neredzīgo sporta savienības 2017.gada noslēguma pasākums, kurā tika atzīmēti labākie visu 2017.gada sacensību kopvērtējumā. Patīkami, ka šogad esam labākie ne tikai kā komanda , bet arī individuālajā vērtējumā.

Godalgotās vietas savā starpā sadalīja Kaspars Biezais (1.), Deniss Ovsjaņņikovs(2.) un Vladislavs Kurakins(3.), izcīnot veicināšanas balvas 100, 50 un 25 eiro vērtībā.
Jāatzīmē, ka labākās komandas balvu šogad palīdzēja izcīnīt ikviens skolas skolēns, kurš visa 2017.gada garumā pārstāvēja skolu visos Latvijas Neredzīgo sporta savienības čempionātos.

Tie ir:
Kaspars Biezais, Deniss Ovsjaņņikovs, Vladislavs Kurakins, Aigija Tērauda, Andris Upmalis, Dinārs Leišavnieks, Agnese Arāja, Jānis Putniņš, Aigars Utkins, Kristofers Avotiņš, Edgars Fomičevs, Alise Mālere, Sofija Voronka, Artūrs Korjaks, Ivans Muravjovs, Oskars Maniņš.

Paldies viņiem!