Komentāru nav

LNSS Šaudauna 2 posms Liepājā

Šī gada 14. un 15. aprīli, Liepājā norisinājās LNSS Šaudauna regulārā čempionāta 2. posms, kurā piedalījās arī mūsu skolas Šaudaunisti: Deniss Ovsjaņņikovs, Artūrs Korjaks, Alise Mālere un Aigija Tērauda.

Sacensību pirmajā kārtā negaidītu zaudējumu pirmajā spēlē piedzīvoja Deniss Ovsjaņņikovs, bet tas viņam netraucēja savā grupā izcīnīt pirmo vietu un otrajā kārtā iekļūt kā grupas uzvarētājam, un tālāk cīnīties par iekļūšanu finālā, kas šoreiz neizdevās jo pusfinālā bija jātiekas ar spēcīgo un pieredzējušo Cēsinieku Ziedoni Mazūru. Rezultātā Deniss izcīnīja 3. vietu turnīrā.

Artūrs Korjaks pirmo kārtu pabeidza bez uzvarām, iegūstot lielu spēļu pieredzi, tāpēc Artūrs nākamajā kārtā cīnījās par 21. – 23. vietu turnīrā. Beigās izcīnot vienu uzvaru turnīrā ierindojās 22. vietā.

Alise Mālere, tā pat kā Artūrs, pirmo kārtu pabeidza bez uzvarām, tomēr ņemot vērā, ka Alises grupā bija par vienu spēlētāju mazāk, viņai bija jāspēlē par 17. – 20. vietu. Lai arī Alisei izdevās uzvarēt vienu spēli, tomēr turnīrā viņai 20. vieta.

Aigija Tērauda pirmajā kārtā izcīnīja 1 uzvaru, tomēr apakšgrupā palika 6. Vietā un tas nozīmēja to. Ka viņa tāpat kā Artūrs cīnījās par 21. – 23. vietu, kur pārspējot abus savus pretiniekus izcīnīja 21. vietu.

Regulārā čempionāta kopvērtējumā Deniss Ovsjaņņikovs vel joprojām saglabā pirmo vietu, Artūrs atrodas 20. pozīcijā, Aigija Tērauda 22. vietā – starp sievietēm 4vieta, un Alise Mālere 23. vieta – starp sievietēm 5. vieta.

Alise Mālere spēlē šaudaunu

Sacensību uzvarētāju vidū Deniss Ovsjaņņikovs

Komentāri ir slēgti.

Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītiet sīkdatņu vākšanai. vairāk informācijas

Lai uzlabotu lapas funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītiet sīkdatņu vākšanai.

Aizvert