LNSS čempionāts šoudaunā

Šī gada 11. novembrī, mūsu skolas skolēni piedalījās Latvijas Neredzīgo Sporta savienības čempionātā šoudaunā, kas notika Liepājā. Šogad skolu pārstāvēja trīs komandas.
Skola 1 – sastāvs: Deniss Ovsjaņikovs, Sofija Voronka un skolotājs Kaspars Biezais.
Skola 2 – sastāvs: Artūrs Korjaks, Aigija Tērauda, Ivans Muravjovs un spēlētāja no Cēsīm – Adrija Kursīte.
Skola 3 – sastāvs: Dinārs Leišavnieks, Alise Mālere, Andris Upmalis.
Mūsu komandām spēļu laikā palīdzēja skolotājs Vladimirs Priede.
Čempionātā piedalījās, kopumā astoņas komandas. Katrai komandai šajā dienā bija jānospēlē septiņas spēles.
Visaugstāko vietu čempionātā no mūsu skolas komandām izcīnīja „Skola 1”, kas spēlēs ieguva sudraba medaļu.
„Skola 3” ar divām uzvarām ierindojās sestajā vietā.
Septītajā vietā, izcīnot vienu uzvaru un iegūstot lielu spēļu pieredzi, palika „Skola 2”.

Spēlētāji pateicas skolas vadībai par lielu atbalstu, nodrošinot skolas autobusu, nokļūšanai uz Liepāju.

Čempionāts attēlos:

Deniss, Sofija un skolotājs Kaspars ar uzvarētāju kausu

Čempionāta dalībnieki ar medaļām kaklā

Čempionāta dalībnieki ap šoudauna galdu

Mūsu skolas dalībnieki pie šoudauna galda