Lieldienu sports stafetes „Zaķa lēciens”

28. martā skolas sporta zālē notika Lieldienu stafetes 1 – 6 klasēm, kurās piedalījās daudzi šo klašu skolnieki. Tie, skolnieki, kas nevarēja piedalīties atbalstīja savus klases biedrus vai palīdzēja, iesaistoties kā tiesneši.

Dalībnieki tika sadalīti četrās jauktās komandās un sacensības varēja sākties.
Skolēniem bija jāveic deviņas dažādas stafetes, lai noskaidrotu veiklāko komandu. Lai visiem būtu skaidrs uzdevums pirms katras stafetes komandas tās izmēģināja. Komandām bija svarīgi izmanto sadarbības prasmes palīdzot tiem, kuri patstāvīgi nevarēja veikt nepieciešamos uzdevumus.

Lai noskaidrotu uzvarētājus šajā pasākumā, komandām bija jāvāc punkti, kas tika piešķirti pēc izcīnītās vietas katrās stafetē. Rezultātā tika noskaidroti uzvarētāji, un tās bija divas komandas, bet šajās stafetēs tas nebija galvenais, jo uzvarētāji bija visi, kas piedalījās, un katrs pasākuma dalībnieks saņēma pa saldam kūrumiņam no skolas vadības.

Liels paldies sestajām klasēm ar skolotāju Zigurdu Balbārdi, kuri piedalījās zāles noformēšanā un sacensību organizēšanā, kā arī skolas vadībai par saldajiem našķīšiem.

“Zaķa lēciens” attēlos:

Stafete lecot ar bumbu

Stafete ar bumbas nešanu dvielī

Stafete ar bumbu un lielu jautrību

Komandu sacensības ar balonu pie kājām