Lieldienu rotaļu rīts

Bērni aplī konferenču zālē paceltām rokām.

Brīvdienās teju katrā Latvijas pilsētā notika kāds svētku pasākums vai jampadracis veltīts Liedienām. Arī pirmssvētku jautrība norisinājās mūsu skolā – 13. aprīlī, Konferenču zālē. Komatiņu, Punktiņu, Cipariņu, Burtiņu, Saulīšu un 1. klašu skolēni aktīvi piedalījās skolotājas Singas un Ivetas sagatavotajās Lieldienu rotaļās, dziesmās, dejās.
Katrs bērns varēja pārbaudīt savus spēkus un veiklību olu pārnešanā ar koka karoti, kā arī olu ripināšanā. Rotaļu rīts neiztika bez skanīgām dziesmām, jo bērni bija teicami iemācījušies dziesmas par godu svētkiem. Ciemos arī bija ieradies zaķis, kurš savu balto ziemas kažoku nomainīja pret jauno – pelēko.
Lieldienu tradīciju ievērošana un rotaļās iešana ir simboliska palīdzība dabai. Laiks dabai mosties un atgūt savas krāšņās, vasarīgās rotas!

Ivars nes olu koka karotē, pārējie sēž un stāv apkārt.