Lieldienas gaidot…

Kā katru gadu, arī šogad 9. klases ar skolotāju S. Kokinu piedalījās Lieldienu gaidīšanas pasākumā. Šoreiz tika rīkota olu krāsošanas darbnīca skolas ēdnīcā. Klases skolēni bija centīgi gatavojušies radošajām aktivitātēm- Jānis parūpējās par īstu lauku olu sagādāšanu, bet Madars, Aigars un Kaspars atnesa dažādus dekorējamos materiālus no meža. Protams, tradicionālās sīpolu mizas un eksotiskā garšviela- “kurkuma” bija interesanti olu krāsošanas materiāli. Lielu interesi radīja skolotājas Santas sagādātās Lieldienu uzlīmes, kuras skaisti papildināja krāsainās olas.

Pozitīvas emocijas, kā arī klases kolektīva saliedētība un kopā pavadītais laiks noteikti raisīja gandarījuma sajūtu un prieku ikvienam.

Skolēni pie ēdnīcas galda krāso olas.

Pasākuma foto galerijā

Priecīgas Lieldienas!