Latvijas Neredzīgo Sporta savienības turnīrs Šaudounā

Šī gada 27. un 28. janvārī mūsu skolā notika Latvijas Neredzīgo Sporta savienības pirmais posms Šaudounā. Turnīrā piedalījās arī Strazdumuižas internātvidusskolas skolēni: Deniss Ovsjaņņikovs, Aigija Tērauda, Artūrs Korjaks, Alise Mālere.

Neveiksmīgs turnīrs bija priekš mūsu meitenēm, kuras savā starpā cīnījās par uzvaru lai noskaidrotu, kura būs 21. vietā un, kura paliks 22. vietā. Šajā cīņā veiksmīgāka izrādījās Aigija Tērauda, iegūstot vienīgo uzvaru turnīrā.

Artūrs Korjaks izcīnot trīs uzvaras turnīrā ierindojās 16. vietā, kas viņa vecumā ir ļoti labs rezultāts spēlējot ar pieaugušajiem.

Spoži šo turnīru nospēlēja Deniss Ovsjaņņikovs, kas visa turnīra gaitā bija zaudējis tikai vienu setu, pirmo reizi svinēja uzvaru kādā no LNSS posmiem un automātiski kvalificējas Latvijas čempionāta fināla turnīram.
APSVEICAM!

Artūrs spēlē šaudounu. Alise spēlē šaudounu.Strazdumuižas internātvidusskolā turnīrs Šaudounā. Pirmajā vietā Deniss Ovsjaņņikovs.