Konkurss – festivāls ,,Mēs Latvijai” kultūras pilī ,,Ziemeļblāzma”

Ceturtdien, 2016. gada 10. novembrī, plkst. 16:30 no skolas 9. klases (6. grupas) audzēkņi kopā ar savu audzinātāju Kristīni Saliņu devās apmeklēt konkursa – festivāla ,,Mēs Latvijai” noslēguma pasākumu kultūras pilī ,,Ziemeļblāzma”. Pasākumā mūs priecēja dažādu tautību bērnu un jauniešu muzikālie, dejas un teatrālie priekšnesumi. Jaunie mākslinieki ar savu radošo darbību ir devuši svarīgu ieguldījumu piederības sajūtas savai valstij – Latvijai – stiprināšanā, veicinājuši visu Latvijā dzīvojošo tautību bērnu un jauniešu starpkultūru komunikāciju, savas nacionālās identitātes kā Latvijas kopējās kultūras daudzveidības daļas apzināšanos. Konkursā – festivālā ,,Mēs Latvijai” ar diviem muzikālajiem priekšnesumiem veiksmīgi piedalījās arī mūsu skolas meiteņu vokālie ansambļi skolotājas Irēnas Ozoliņas vadībā: 10. – 12. klašu meiteņu vokālais Trio, 1. vietas ieguvējas savā vecuma grupā šajā konkursā – festivālā ,,Mēs Latvijai”, un 8. klases meiteņu duets ,,Agnese un Elīza”, arī 1. vietas ieguvējas savā vecuma grupā šajā konkursā.

Atceļā no Ziemeļblāzmas kultūras pils uz skolu apmeklējām arī Brīvības pieminekli Rīgas centrā.

Tautastērpos uz skatuves - Amanda, Līva, Maija, Agnese, Elīza.

Mūsu skolēni Ziemeļblāzmas zālē.

Skolas meitenes taustastērpos uz skatuves kopā ar skolotāju Irēnu Ozoliņu.

Mūsu skolēni kultūras pilī "Ziemeļblāzma".