Izteiksmīgās runas konkurss

Reiz Vinnijs Pūks Sivēnam jautāja: “Kas šodien ir par dienu?
Sivēns atbildēja: “Šodiena.”
Vinnijs nopriecājās: “Šodiena ir mana mīļākā diena!”

Arī 2. februāris, kad norisinājās 1-4. un “C” klašu izteiksmīgās runas konkurss, tāpat kā Vinnijam Pūkam arī skolēniem, skolotājiem, žūrijai, tā bija pati mīļākā Šodiena!
Dalībnieki iepriecināja mūs ar dažādu autoru darbiem, runājot gan ar klasiku, gan mūsdienu dzeju. Skolēnus vērtēja žūrija.

Skolēni ar lielu atbildības sajūtu iesaistījās cīņā par iespēju piedalīties- speciālo skolu skolēnu izteiksmīgās runas konkursā “Valodiņa ’2017”. Tas norisināsies 17. februārī Aizputes novada Lažas speciālajā internātpamatskolā.

Konkursa mērķis ir kopt latviešu valodas runas kultūru un attīstīt skolēnu ar īpašām vajadzībām literāro darbu saturisko un emocionālo izpratni, kā arī dod iespēju parādīt savus talantus publiski uzstājoties.
Apsveicam uzvarētājus! Vēlam veiksmi un drosmi, skanīgu balsi 17.februārī!