Izstāde “ 100 deči Latvijai”

20. janvārī “Burtiņu” klases skolēni – Viktorija Haļuka un Kirils Pankratjevs pedagoga pavadībā apmeklēja tekstilmākslinieces Anneles Slišānes darināto taustāmo tekstiliju izstādi “ 100 deči Latvijai”.
Mākslinieces darbu izstāde apskatāma Latvijas Neredzīgo bibliotēkā.
Pati māksliniece saka “ ….Izsmaržot vīgriezes saldumu un pelašķa rūgtumu, pacelties līdz bērzu galotnēm, saskaitīt rudzupuķes ziedlapiņas un pūkainā dadža asumus…”
Mākslinieces darbos ir veikti eksperimenti ar dažādiem materiāliem, izrādot cieņu dabai un kultūrvēsturiskajam mantojumam. Dečos ir ieausti Sapņi, Bērnība, Visums, Brīnumi….- katram dečam ir savs stāsts un sava vērtība, ko caur taustes un smaržas sajūtām uztver izstādes apmeklētāji.

Divi skolēni aptausta izkārtos dečus. Divi skolēni aptausta uz galda uzliktos dečus.

Teksts : I. Feldmane
Foto : I. Ruņģe