Audiogrāmatas ,,Latviešu tautas pasakas. 100 pasakas, 100 mākslinieki’’ atvēršanas svētki

Trešdien, 2018. gada 14. novembrī ap pl.15:15 Latvijas Neredzīgo bibliotēkā pulcējās mūsu skolas 1.a , 1., 2., 3., 4. klašu (1. un 2. grupas) audzēkņi kopā ar savu 1. grupas audzinātāju Kristīni Saliņu, 4. klases audzinātāju Jolantu Reinvaldi un mūsu zinātkāro vidusskolnieku Edvīnu Krastiņu uz jaunās audiogrāmatas ,,Latviešu tautas pasakas. 100 pasakas, 100 mākslinieki’’ atvēršanas svētkiem. Latvijas simtgadei veltītajai krāšņi ilustrētajai latviešu tautas pasaku grāmatai redzīgo rakstā tagad klāt pievienots viens šīs unikālās grāmatas audioversijas kompaktdisks ar 2018. gada ierakstu (8 st. 24 min.), kurā ierakstītas LNerB darbinieku lasītās pasakas. Bibliotēkas darbinieki iepazīstināja klausītājus ar jauno Latvijas simtgadei veltīto latviešu tautas pasaku grāmatu un tās audioversiju. Mazos pasākuma apmeklētājus ļoti iepriecināja ludziņa, kurā paši bibliotēkas darbinieki meža zvēru masku tērpos aizrautīgi iedzīvināja pasaku par dzīvniekiem ,,Zvēri un abru taisītājs” no jaunās audiogrāmatas. Pasākums turpinājās ar vēl vienu patīkamu pārsteigumu: īstu svētku mielastu. Pasākuma rīkotāji ar ludziņu aizrautajai un iekustinātajai auditorijai bija sarūpējuši arī dāsnu un veselīgu cienastu: dzērvenes un ābolus, burkānus un kāpostus, gardas desas, rudzu maizi un medu u. c. Pasākumu noslēdza saviesīga rosība ar mielošanos un jautrību. Paldies rosīgajām, sirsnīgajām bibliotēkas darbiniecēm par spilgtajiem iespaidiem un pozitīvajām emocijām!

Pasākuma attēli galerijā