17 Lāčplēšu iekaro Mežaparku

Daudz cilvēku skrien arī mūsējie - Skolotāji Valdis un Kaspars, Mārcis.

Svētdien, 16.oktobrī, mūsu skolas 12 audzēkņi un 5 skolotāji piedalījās Lāčplēšu krosā, kurš norisinājās pa Mežaparka takām. Atkarībā no dalībnieka vecuma bija jāveic 400m, 1km, 2,5km, 5km un 10km distances ar dabīgiem un mākslīgi veidotiem šķēršļiem.

Neskatoties uz kādas daļas dalībnieku apmaldīšanos, visi tika līdz galam, gūstot pozitīvas emocijas un piemiņas medaļas.

3.vietu 2,5km (Tautas) distancē jauniešu grupā spēja izcīnīt 9.klases Andris Jānis Upmalis.

Pieminēsim pārējos mūsu Lāčplēšus:

Bērnu (400m) distancē: Raivo Vedējs un Artūrs Korjaks (4.kl.)

Kadetu 1km distancē: Kaspars un Aigars Utkini, Kristofers Avotiņš (5.kl.), Dinārs Leišavnieks (6.kl.) un Iluta Krūmiņa, Jānis Putniņš no 7.klases.

Tautas (2,5km) distancē piedalījās jau minētais Andris Upmalis, Deniss Ovsjaņņikovs ar sk.K.Grīnbergu, Artūrs Gerasimenko un skolotāja Vineta Priede.

Lāčplēšu (5km) distanci kļūdas dēļ nācās veikt skolas pedagogam Kasparam Biezajam.

Savukārt garāko Bruņinieku (10km) distanci pieveica Mārcis Meņģelis no 12.klases, kā arī skolas pedagogi Jānis Markulis, Kaspars Grīnbergs un Vladimirs Priede.

Sacensību rezultātus var redzēt šeit